42 güne kadar kayıt

Cardiom açıldığı andan itibaren ve kablolar takılı olduğu süre boyunca EKG kaydına başlar. Veri toplamaya 42 gün boyunca devam edebilir. Pil değişimi sırasında, ya da yıkanma gibi ihtiyaçlar için cihaz kapatıldığında, kayıt edilen dosya kapatılır ve cihaz açıldığında yeni dosya kaydı başlar. Sistemle beraber verilen SD Card 42 güne kadar kayıt yapabilmektedir.

72 saatlik pil süresi

Sistemin yarı-online modunda 72 saate kadar batarya ömrü bulunmaktadır. Online modda bu süre kısalmaktadır. Pil azaldığı zaman görsel ve sesli olarak uyarı verir. Yedek batarya ile değiştirilerek kayıt devam ettirilir ve batarya şarj cihazı ile piller dönüşümlü olarak tekrar doldurulur.

12 kanala kadar EKG kaydı
standart 7 kanal

Sistemle birlikte verilen standart 5’li kablo 7 kanal (derivasyon) kayıt alabilmektedir Sistemin opsiyonel olarak 12 kanal (derivasyon) kayıt alabilen 10’lu kablosu bulunmaktadır.

Anlık Olayların Web’e Aktarımı

Sistem yarı-online modda çalışırken EKG sinyallerini kaydeder ancak sunucuya sürekli olarak bağlı kalmaz. Gerektiği durumda, örneğin Alarm butonuna basıldığında, basıldığı anın 7 saniye öncesi ve 3 saniye sonrasında kaydedilen EKG derivasyonları GSM hattı üzerinden Livewell sunucularına iletilir. EKG sinyalleri Web Platform ve Mobil aplikasyon üzerinden görüntülenebilir. Online modunda EKG episodlarında kaydedilen derivasyonların otomatik olarak gönderilmesi, ya da hekimin uzaktan talep ederek kısa süreli izleme yapması mümkündür.

Web Tabanlı Analiz Yazılımı

Kullanıcının şifre ile internet tarayıcılar vasıtasıyla eriştiği web tabanlı bir yazılımdır. Hastaların EKG ritimleri, analiz yapıldıktan sonra, kullanılması kolay rapor gereçleri ile, uzun süreli ritim holter raporu haline dönüştürülür. Raporlar istenirse kullanıcının bilgisayarında ya da hastane bilgi yönetim sisteminde saklanabilir. Livewell Akıllı Sağlık Platformu EKG Analizleri, MIT-BIH Arrythmia Veritabanı’nda %99,8’lik başarı oranına sahiptir.

Boyutları

Genişlik: 7,5cm Yükseklik 8,8cm Derinlik: 2,2cm
Çanta Adaptör Şarj Kablosu Adaptör fişi Batarya Şarj cihazı 5’li EKG
Kablosu
Cardiom EKG
Takip Cihazı